Agata daje korepetycje z języka norweskiego w Poznaniu


Poznań: język norweski

Witam,
nazywam się Agata i jestem korepetytorką języka norweskiego. Korepetycji udzielam w Poznaniu (województwo wielkopolskie), a dokładnie: dolno?lÄ…skie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, ?ódzkie, ma?opolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, ?lÄ…skie, ?wi?tokrzyskie, warmi?sko-mazurskie, zachodniopomorskie, Norwegia. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 50 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Skype: Skype numeragaty
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem absolwentką filologii norweskiej. Od kilku lat zawodowo zajmuję się nauczaniem j. norweskiego. Przygotowuję własne materiały, rzetelnie przygotowuję się do lekcji. Stawiam na samodzieln? komunikację, zapewniam ciekawe ćwiczenia (własnej produkcji) dotyczące gramatyki i słownictwa. Ale przede wszystkim dopasowuj? się do Twoich językowych potrzeb. Wystawiam rachunki. ZAPRASZAM TAKŻE NA LEKCJE ONLINE!!

Następna oferta

Poprzednia oferta