Kamil daje korepetycje z języka niemieckiego w Krakowie


Kraków: język niemiecki

Witam,
nazywam się Kamil i jestem korepetytorem języka niemieckiego. Korepetycji udzielam w Krakowie (województwo małopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka niemieckiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Absolwent studiów I stopnia kierunku filologicznego Uniwersytetu Jagiellońskiego, lektor jednej z Krakówskich szkół językowych, udzieli lekcji języka niemieckiego w Krakowie lub w dowolnym miejscu LUB przez skype metodę e-learningow?. Posiadam 3 letnie doświadczenie w nauczaniu metodę klasyczn? oraz przez internet, jestem wspó?autorem dwóch publikacji z zakresu języka niemieckiego, posiadam liczne i ci?gle rozbudowywane potrzebne do nauki materiały. W wypadku pytań lub ch?ci dowiedzenia się czegoś więcej zapraszam do kontaktu (odpowiem chętnie na każde pytanie): -mailowego: kamiru@tlen.pl -telefonicznego: 662 749 898

Następna oferta

Poprzednia oferta