Piotr daje korepetycje z języka czeskiego w Warszawie


Warszawa: język czeski

Witam,
nazywam się Piotr i jestem korepetytorem języka czeskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena do uzgodnienia, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Szanowni Państwo, zapraszam na efektywn? nauką języka czeskiego. Jestem dyplomowanym lektorem tego języka, posiadam referencje oraz dużą praktykę dydaktyczn?. Uczę na wszystkich poziomach zaawansowania, przygotowuję do egzaminów certyfikacyjnych B1 oraz B2. Nauczam zgodnie z programem nauczania języka czeskiego wg Europejskiego Systemu Kształcenia Językowego. Rozwijam równomiernie wszystkie sprawno?ci językowe: czytanie, pisanie, mówienie, s?uchanie. Du?? wag? przywi?zuj? do treningu poprawnej czeskiej wymowy oraz ćwiczeń ortograficznych. Cena za 60 min. lekcj? to 40 zł, zapewniam wszelkie materiały dydaktyczne, pliki audio oraz handouty. Zajęcia mogę się odbywać na Mokotowie (stacja metra Wilanowska) lub w miejscu wskazanym przez ucznia. Zapraszam. 511-443-290

Następna oferta

Poprzednia oferta