Blanka Manikowska daje korepetycje z języka angielskiego w Warszawie


Warszawa: język angielski

Witam,
nazywam się Blanka Manikowska i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 35 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, soboty i niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Studentka prawa w języku angielskim na Katalickim Uniwersytecie Lubelskim, skończyłam Matur? Mi?dzynarodow? IB w Warszawie, perfekcyjna znajomość języka angielskiego w różnych dziedzinach. Bardzo chętnie będę udzielać korepetycji uczniom szkoły podstawowej czy też poczłtkowych klas gimnazjalnych w wakacjie. Mam bardzo dobry kontakt z dziećmi i wielk? rado?? sprawia mi pomoc w nauce i nauczanie. Udzielałam już korepetycji z języka angielskiego dzieciom w wielku 11-13 lat oraz prowadziłam zajęcia z tego języka w przedszkolu. Dni zajęć do ustalenia. Bardzo proszę o kontakt pod nr 792 793 488

Następna oferta

Poprzednia oferta