Dr. Marie daje korepetycje z języka niemieckiego w miejscowości Warszawa (Bródno)


Warszawa (Bródno): język niemiecki

Witam,
nazywam się Dr. Marie i jestem korepetytorką języka niemieckiego. Korepetycji udzielam w miejscowości Warszawa (Bródno) (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka niemieckiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 50 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Doktor nauk humanistycznych oraz native speaker z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu języka niemieckiego udzieli korepetycji (także przez skype, tlen itp.) i konwersacji (bez polskiego akcentu). Pomoc i przygotowanie do egzaminów (np. magisterskich) oraz nauka niemieckiego języka prawnego i ekonomicznego. /-/ Junge Doktorin (native speaker) mit jahrelanger Erfahrung in der Vermittlung von Deutsch gibt Unterricht (auch via Skype, Tlen etc.) und Konversation (akzentlos). Ich erteile Ihnen gern Hilfe bei Examensvorbereitungen (zum Beispiel M. A.) und unterstuetze Sie bei der Vermittlung der deutschen Rechts- und Wirtschaftssprache.