Tomasz Kalita daje korepetycje z języka polskiego w Krakowie


Kraków: język polski

Witam,
nazywam się Tomasz Kalita i jestem korepetytorem języka polskiego. Korepetycji udzielam w Krakowie (województwo małopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka polskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Nazywam się Tomasz Kalita i studiuję Wiedzł o Teatrze na Wydziale Polonistyki i Filozofie (UJ). By?em laureatem Olimpiady Polonistycznej. Proponuję pomoc w nauce języka polskiego i literatury z poszerzeniem o elementy innych dziedzin humanistyki. Poza poznawaniem wiadomości z tego zakresu proponuję pomoc w nauce podstawowych informacji i chronologii z dziejów naszego języka oraz sposobów prezentacji posiadanej wiedzy (ćwiczenia z zakresu pisania esejów, rozprawek etc.). Ćwiczone umiejętności mogę okaza? się pomocne przy zdawaniu różnych egzaminów, ale - i co najważniejsze - pozwol? zachęcią do poznawania fascynuj?cej nauki jak? jest język polski i literaturoznawstwo. Cena, dni spotkań oraz ilość godzin do ustalenia indywidualnie. Zakres materiały zależy od ucznia i przebiegu kolejnych zajęć.

Następna oferta

Poprzednia oferta