Agnieszka daje korepetycje z matematyki w Krakowie


Kraków: matematyka

Witam,
nazywam się Agnieszka i jestem korepetytorką matematyki. Korepetycji udzielam w Krakowie (województwo małopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z matematyki.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 20 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Witam serdecznie, Chętnie pomogę potrzebującym osobom w nauce matematyki lub fizyki, a może jednego i drugiego =] Oferta nawet dla tzw. beznadziejnych przepadków" - solidnie, do skutku! i z entuzjazmem (mam doświadczenie :). Ofert? kieruję głównie do gimnazjalistów i licealistów, których czeka poprawka z przedmiotu, jednak jestem też zainteresowana d?u?szł nauką w roku szkolnym, przygotowaniem do matury, pomocy w pracach domowych, jednorazowa nauka do egzaminu. Dzieciakom z podstawówki też pomogę, jeśli są zainteresowani ;) Moja propozycja to 20 zł/h. Lekcje u mnie lub u ucznia na terenie Krakówa. Pierwsza lekcja darmowa - na zorientowanie się w terenie (zakres materiału, rodzaj zadań) Pozdrawiam, Agnieszka 661 511 866

Następna oferta

Poprzednia oferta