Kasia daje korepetycje z języka angielskiego w Katowicach


Katowice: język angielski

Witam,
nazywam się Kasia i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Katowicach (województwo śląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Doświadczony korepetytor, studentka III roku Języka Biznesu, POSIADAJĄCA CERTYFIKAT CAE, UDZIELI korepetycji z JĘZYKA ANGIELSKIEGO z możliwością DOJAZDU DO DOMU na terenie Katowic. Nauczanie obejmuje poziomy: zarówno podstawowy jak i zaawansowany. Przygotowanie do kursów FCE, CAE, matury. Dostosowywanie się do wymogów kursanta, uwzgl?dniaj?c w podejściu wiek i poziom umiejętności z języka ang. Możliwość LEKCJI PRÓBNEJ. SATYSFAKCJA I WIDOCZNE REZULTATY GWARANTOWANE UPRZEDZAM!! Wymagane zaangażowanie ze strony kursanta :).

Następna oferta

Poprzednia oferta