Daniel daje korepetycje z matematyki w Lesznie


Leszno: matematyka

Witam,
nazywam się Daniel i jestem korepetytorem matematyki. Korepetycji udzielam w Lesznie (województwo mazowieckie), a dokładnie: Zaborów, Borz?cin Duży, Stare Babice. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z matematyki.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć)
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××TAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Jestem studentem po trzecim roku Szkoły Głównej Handlowej na kierunku Metody Ilo?ciowe w Ekonomii i Systemy Informacyjne. Matematyka i jej pochodne są moją pasją od dawna. Wiem, że publiczna edukacja nie zawsze dobrze wywi?zuje się ze swoich zadań, dlatego chętnie pomogę Ci w nadrobieniu zaległości, zrozumieniu pozornie trudnych zagadnień i przygotowaniu do egzaminów. Masz problemy z pracami domowymi? Chcesz zmieni? zdanie o matmie? Dzwo?/pisz, ze mną Ci się uda! Kwalifikacje: - wielokrotny laureat konkursów matematycznych - 100% z podstawowej i rozszerzonej matury z matematyki - stypendia naukowe: Prezesa Rady Ministrów i SGH

Następna oferta