Magdalena daje korepetycje z języka angielskiego w Warszawie


Warszawa: język angielski

Witam,
nazywam się Magdalena i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie), a dokładnie: cała Warszawa. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 35 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Witam, Mam do zaoferowania korepetycje z języka angielskiego. Najchętniej dla osób zdeterminowanych. Kilka słów o mnie, studentka Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim (4 rok), od października 2009 do lipca 2010 przebywałam na stypendium w Belgii gdzie studiowałam w języku angielskim. Posiadam certyfikat z języka, obecnie przygotowuje się do następnego. Od najmłodszych lat uczyłam się w prywatnych szkołach językowych więc doskonale wiem co zachęca i motywuje dzieci do nauki a co zdecydowanie odstrasza :) Poza tym jestem pewna, że dzięki wykorzystaniu zdobytej wiedzy psychologicznej poradzą sobie nawet z najoporniejszym z opornych :) Więcej informacji na privie. magdalenamurach@o2.pl Pozdrawiam i zapraszam do współpracy Magda M.

Następna oferta

Poprzednia oferta