Wojciech daje korepetycje z informatyki we Wrocławiu


Wrocław: informatyka

Witam,
nazywam się Wojciech i jestem korepetytorem informatyki. Korepetycji udzielam we Wrocławiu (województwo dolnośląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również maturzystów do studiów.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z informatyki.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Skype: Skype porke.
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Ambitny student II roku informatyki na Politechnice Wrocławskiej udzieli korepetycji w zakresie programowania w językach Java, C++, C. Pomogę usystematyzowa? wiedzę, przygotować się do sprawdzianu/kartkówki czy "zaprzyjaźni? się" z kodem :) Na ?yczenie mogę przeanalizowa?, zasugerowa? tok rozumowania przy zadaniach (rozwiązać też :)). Dodatkowo mogę wytłumaczyć zagadnienia zwi?zane z programowaniem grafiki 3D (zwłaszcza z użyciem DirectX), efektów specjalnych, graficznego interfejsu u?ytkownika, wzorców projektowych, a także zwyk?? algorytmik? i "matematyczną" stron? informatyki.

Tworzł programy od 4 lat (w przypadku C++) i 2 lat w przypadku Javy i C.

Następna oferta