Jakub daje korepetycje z matematyki w miejscowości Grudziadz


Grudziadz: matematyka

Witam,
nazywam się Jakub i jestem korepetytorem matematyki. Korepetycji udzielam w miejscowości Grudziadz (województwo kujawsko-pomorskie), a dokładnie: Toru?. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z matematyki.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 20 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, soboty i niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Jestem studentem matematyki (mam już licencjat, kończę w?a?nie magisterk?) i chętnie pomogę Ci w zrozumieniu materiału, jak i pomogę utrwali? wiadomości do nowej matury. Przygotowywa?em już ludzi do matury, sprawdzianów, egzaminów komisyjnych, warunkowych itp. Pomagam również w zadaniach domowych oraz konkursowych nawet poprzez internet. Posiadam wiele materiałów, które pomogę zrozumieć Ci konkretne zagadnienia. Kontakt: 698533012

Następna oferta

Poprzednia oferta