Magdalena daje korepetycje z matematyki w Krakowie


Kraków: matematyka

Witam,
nazywam się Magdalena i jestem korepetytorką matematyki. Korepetycji udzielam w Krakowie (województwo małopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z matematyki.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Witam, jestem studentką V roku matematyki. Od ponad 4 lat pomagam uczniom szkół podstawowych, gimnazjum i liceum. Moi uczniowie zawsze osi?gaj? zamierzony cel-niezależnie czy jest to poprawa jedynki czy też do tej pory nieosi?galna 4-ka czy 5-tka na ?wiadectwie. Przy MINIMALNYM wysi?ku ucznia wytłumaczę jasno wszelkie zawiłości matematyczne, przy stałych spotkaniach nauczę jak uczyć się matematyki, nadrobi? z uczniem zaległości. Dojeżdżam do ucznia na terenie Krakówa gratis. Cena za 60 min lekcji to 25zł. Proszę o kontakt pod nr 886-225-225. Zapraszam-matematyka ze mną nie gryzie;)

Następna oferta

Poprzednia oferta