Marta Papiernik daje korepetycje z języka angielskiego we Wrocławiu


Wrocław: język angielski

Witam,
nazywam się Marta Papiernik i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam we Wrocławiu (województwo dolnośląskie), a dokładnie: O?taszy?ska 96. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 35 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

OTWÓRZ SIĘ NA MÓWIENIE!! Jestem DOKTORANTKĄ U. Wr.filologiem, LEKTOREM w szkole językowej z 6-letnim doświadczeniem w nauczaniu, praktykę w SZKOŁACH W LONDYNIE. Potrafię dotrze? do różnych osób i wspólnie z nimi wypracowań optymaln? metodę nauki dla poszczególnej osoby. Po teżcie kompetencji językowych okre?lamy razem co jest dobre, a nad czym warto popracować, by komunikowa? się swobodnie. Jako metodyk i pedagog proponuję Ci profesjonalne i DOSTOSOWANE DO CIEBIE zajęcia, kt.powol? Ci POPRAWIĆ WYMOWĘ,, wyeliminowa? błędy I POZBYĆ SIĘ LĘKU PRZED MÓWIENIEM. Zapewniam RÓZNORODNE materiały I PRZYJAZNĄ ATMOFERĘ. Przygotowuję do rozmów o pracę w j. angielskim, wyjazdów zagranicznych, egzaminów na wszystkich poziomach, pomagam w przygotowywaniu się do mieszkania za granicą.

Następna oferta

Poprzednia oferta