john smith daje korepetycje z biotechnologii w miejscowości lubuskie


lubuskie: biotechnologia

Witam,
nazywam się john smith i jestem korepetytorką biotechnologii. Korepetycji udzielam w miejscowości lubuskie (województwo warmińsko-mazurskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie studiów.
Lekcji udzielam Cena do uzgodnienia, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, piątku, soboty i niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
×××TAK×××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Czy masz niskiej punktacji kredytowych i masz trudnosci z uzyskanie pozyczki kapitalowe z lokalnymi bankami / innych instytucji finansowych? Oferujemy pozyczki z rozsadnym stopy procentowej 2% i okres kredytu bez kredytu kontroli. Uslugi obejmuja: * Finanse * Kredyty Inventor * Linia kredytowa * Dlug konsolidacji * Druga hipoteczny * Pozyczka osobiste jezeli zainteresowany skontaktuj się z nami Informacje ponizej John Smith E-mail:loanassessment@rediffmail.com lub loanassess@hotmail.com Tel: +447045767305