Anna Ikoniak daje korepetycje z języka włoskiego we Wrocławiu


Wrocław: język włoski

Witam,
nazywam się Anna Ikoniak i jestem korepetytorką języka włoskiego. Korepetycji udzielam we Wrocławiu (województwo dolnośląskie), a dokładnie: ul.Kołątaja (róg Kościuszki i Kołątaja, nad Pizzerią Roma), ustalenie dnia i godziny spotkania po uprzednim kontakcie telefonicznym lub e-mailowym. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka włoskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena do uzgodnienia, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Zajęcia indywidualne z włoskiego przy kawie i herbacie :) w godzinach i dniach które Tobie pasują z sympatyczną lektorką kochającą Italię w motywującej do nauki atmosferze prawdziwych Włoch. Przygotujesz się do certyfikatu lub egzaminu, jeśli chcesz. Wzbogacamy zajęcia komputerem, piosenkami i filmami włoskimi. Możesz uczyć się u mnie lub u Ciebie. Kursy, konwersacje i korepetycje od 1 września. Napisz lub zadzwoń. Warto uczyć się włoskiego :)

Następna oferta

Poprzednia oferta