kuba daje korepetycje z języka angielskiego w miejscowości warszawa


warszawa: język angielski

Witam,
nazywam się kuba i jestem korepetytorem języka angielskiego. Korepetycji udzielam w miejscowości warszawa (województwo mazowieckie), a dokładnie: wola, bemowo. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam Cena do uzgodnienia, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Jestem absolwentem dziennej anglistyki UW oraz studentem IV roku marketingu wyk?adanego po angielsku. Studiowałem na dwóch uczelniach w USA - Arizona State University oraz University of Florida. Posiadam zdane egzaminy CPE, English for Business (EFB) i TOEFL. Mam 6 letnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego, zarówno general English jak i business i legal English, dla uczniów w każdym wieku i o każdym poziomie. Kilka lat uczyćem w szkołach językowych, firmach i kancelariach prawniczych. W zależności od potrzeb ucznia prowadzę konwersacje (również w języku biznesowym), pomagam w pracach domowych pisemnych i tłumaczeniowych oraz przygotowuję do egzaminów. Do prowadzonych zajęć podchodzę profesjonalnie, zapewniam materiały oraz gwarantuję dobre wyniki w nauce. Cena 50 zł/60 min 70 zł/90 min Tel: 502 455 153, e-mail: ang.zajęćia@gmail.com, 2-3 osoby 50 zł za 60 min

Następna oferta

Poprzednia oferta