Tomasz daje korepetycje z muzyki w Warszawie


Warszawa: muzyka

Witam,
nazywam się Tomasz i jestem korepetytorem muzyki. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena do uzgodnienia, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Uczeń dyplomowego roku Wydziału Jazzu w klasie prof. Andrzeja Jagodziśskiego w Zespole Szkół Muzycznych im. F. Chopina w Warszawie udzieli lekcji nauki gry na fortepianie. Mile widziani zarówno początkujący pianięci (wymagaj?cy nauki nut, ustawienia r?ki i podstaw teorii muzyki) jak i nieco bardziej zaawansowani chcący rozpoczł? swoją przygod? z jazzem/muz.rozrywkow?.(w programie notacja i harmonia jazzowa, popowa, nauka improwizacji (skale, wprawki, analiza solówek), nauka gry solo i w różnych rodzajach zespo?ów(duety, tria, kwartety itp.), elementy aran?acji. Pokaźna kolekcja zagranicznych podręczników i nut. Cena 50 zł/h.kom.505383330

Następna oferta

Poprzednia oferta