Astrylda daje korepetycje z języka angielskiego we Wrocławiu


Wrocław: język angielski

Witam,
nazywam się Astrylda i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam we Wrocławiu (województwo dolnośląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 40 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, soboty i niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Oferuję lekcje języka angielskiego na wszystkich poziomach w przyjaznej atmosferze. Jestem lektorem od dobrych kilku lat, a dokładnie od trzech prowadzę zajęcia na Wrocławskich wyższych uczelniach. Prywatnie uczę głównie młodzież i dorosłych, uczniom często pomagam w opanowaniu materiału. Jeśli mieszkasz na Muchoborze Wielkim, lub w okolicy - zapraszam serdecznie! Możesz również przyprowadzić znajomego i możecie uczyć się razem - będzie taniej i ciekawiej :) Zadzwoń!

Następna oferta

Poprzednia oferta