Ola daje korepetycje z matematyki w Rybniku


Rybnik: matematyka

Witam,
nazywam się Ola i jestem korepetytorką matematyki. Korepetycji udzielam w Rybniku (województwo śląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z matematyki.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 20 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jeśli masz poprawk? z matematyki- ZAPRASZAM. Profesjonalnie przygotowuję do egzaminów poprawkowych w szczególności do poprawy matury, poprawek na studiach. Jestem absolwentką Matematyki na Politechnice Śląskie. Zajęcia prowadzę w spokojnej, bezstresowej atmosferze, tłumaczę do skutku, nawet najbardziej opornym na matematyką pomagam zrozumieć zagadnienia z najtrudniejszych tematów matematycznych. Posiadam 5-letnie doświadczenie w indywidualnym prowadzeniu zajęć. Przygotowuje studentów z analizy matematycznej(granice, pochodne, ca?ki), prawdopodobieństwa, metod ilościowych oraz statystyki. Zapraszam każdego, kto potrzebuje pomocy z matematyki i ma cho? odrobin? ch?ci do pracy. Przyjdź i sprawdź mnie, ocenisz czy warto.

Następna oferta

Poprzednia oferta