Agata Brzozowska daje korepetycje z języka angielskiego w Grodzisku Mazowieckim


Grodzisk Mazowiecki: język angielski

Witam,
nazywam się Agata Brzozowska i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Grodzisku Mazowieckim (województwo mazowieckie), a dokładnie: Pruszków, Raszyn, Warszawa, Janki, Milanówek, Nadarzyn, Sokołów.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 100 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Zapraszamy na zajęcia języka angielskiego oraz francuskiego - wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka ogólnego, biznesowego (handel, marketing, HR etc). Ciekawa formu?a zajęć, motywuj?ca atmosfera. U?miech na twarzach kursantów gwarantowany ;). W ofercie posiadamy również usług? tłumaczeń - zarówno pisemnych jak i ustnych. Wystawiamy rachunki. Dojazd wliczony w cenę. Okolice: Pruszków, Grodzisk Mazowięcki, Miłanówek, Janki, Raszyn, Soko?ów, Nadarzyn, Kajetany etc. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej: www.bebetter.pl Zapraszam! Agata Brzozowska

Następna oferta

Poprzednia oferta