Karolina daje korepetycje z języka angielskiego w miejscowości Kowale


Kowale: język angielski

Witam,
nazywam się Karolina i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w miejscowości Kowale (województwo pomorskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 35 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon stacjonarny:
  • Skype: Skype sebastian.smuczynski
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Prowadze naukę j. angielskiego dla mlodszych, jak również dla dorosłych - managerów chcacych rozwijac kontakty miedzynarodowe. Nauczaniem j. angielskiego zajmuje się od 16 lat (nauka dla dzieci i dorosłych). Wyzsze wyksztalcenie. zapraszam - osoby dorosle, które pragna przyswoic sobie podstawy praktycznej komunikacji w j. angielskim - managerów chcacych umiejetnie komunikowac się w pracy w j. angielskim (motywowanie pracowników, lagodzenie konfliktów) - gimnazjalistów i uczniów szkoły podstawowej - motywowanie do nauki i wspieranie rozwoju Posiadam wszystkie niezbedne materialy.