Kamila L daje korepetycje z języka angielskiego w Opolu


Opole: język angielski

Witam,
nazywam się Kamila L i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Opolu (województwo opolskie), a dokładnie: Zaodrze i okolice. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, soboty i niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Absolwentka Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych chętnie udzieli korepetycji z języka angielskiego dla: *dzieci, *młodzieży, *osób dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania. Metody i techniki nauczania są dostosowane do indywidualnych potrzeb i preferencji ucznia *konwersacje, *przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego oraz matury *pomoc w odrabianiu zadań domowych Serdecznie Zapraszam Zainteresowanych proszę o kontakt

Następna oferta

Poprzednia oferta