Magdalena daje korepetycje z języka francuskiego w Sosnowcu


Sosnowiec: język francuski

Witam,
nazywam się Magdalena i jestem korepetytorką języka francuskiego. Korepetycji udzielam w Sosnowcu (województwo śląskie), a dokładnie: Dąbrowa Górnicza, Będzin, Czeladź, Katowice, Mysłowice. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka francuskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 20 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Studentka III roku języka francuskiego udzieli korepetycji, nauczy języka francuskiego od podstaw osoby w każdym wieku. Posiadam wiele materiałów, które wykorzystuj? na zajęciach. Dojeżdżam do ucznia bezpłatnie na terenie Sosnowca, D?browy, B?dzina, Mys?owic, Czeladzi i okolic centrum Katowic i osiedla Tysięclecia w Katowicach. Przeprowadziłam wiele praktyk pedagogicznych w liceum, gimnazjum, podstawówce i przedszkolu. Mam dydaktyczne podejście do uczniów w każdym wieku, nawet w wieku przedszkolnym, uczę poprzez zabaw?.

Następna oferta

Poprzednia oferta