Marta Sulińska daje korepetycje z języka angielskiego w Warszawie


Warszawa: język angielski

Witam,
nazywam się Marta Sulińska i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Udzielam korepetycji z j. angielskiego już od kilku lat, dzieciom od okresu przedszkolnego które chcą zaczł? swoja przygod? z językiem (nauka przez ro?nego rodzaju gry i zabawy, proste i przystępne ćwiczenia), uczniom którzy maja problemy w szkole bądź chcą nauczyć się czegoś więcej nią oferuję im zajęcia w szkole np. podszkoli? wymow? czy nabra? pewno?ci w konwersacjach, zakres korepetycji od podstaw języka aż do matury, cena w zależności od poziomu języka, więcej nią raz w tygodniu. Gwarantuję zajęcia w miłej atmosferze, jednak nastawione na to by uczeń nauczyć się w tym czasie jak najwięcej :) zapraszam do kontaktu telefonicznego ;)

Następna oferta

Poprzednia oferta