Ania Maria daje korepetycje z matematyki w Poznaniu


Poznań: matematyka

Witam,
nazywam się Ania Maria i jestem korepetytorką matematyki. Korepetycji udzielam w Poznaniu (województwo wielkopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z matematyki.
Lekcji udzielam Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, soboty i niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem studentką matematyki na UAM w Poznaniu. Posiadam doświadczenie w udzielaniu korepetycji. W zależności od potrzeby pomogę w zrozumieniu bieżącego materiału lub poprowadzę lekcje dodatkowe. Możliwość dojazdu do ucznia, w zależności od tego w jakiej dzielnicy miasta mieszka. Jestem spokojna, cierpliwa, ale zarazem skuteczna :) Proszę o kontakt w celu ustalenia szczegółów :)

Następna oferta

Poprzednia oferta