Mariusz Sznura daje korepetycje z języka angielskiego w miejscowości Lublin/okolice


Lublin/okolice: język angielski

Witam,
nazywam się Mariusz Sznura i jestem korepetytorem języka angielskiego. Korepetycji udzielam w miejscowości Lublin/okolice (województwo lubelskie), a dokładnie: Dojeżdżam do uczniów na terenie całego lublina i okolic.. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

magister, doświadczony nauczyciel języka angielskiego po studiach językowych z 9-letnim stażem pracy udzieli korepetycji na każdym poziomie nauczania.(odrobienie prac domowych, przygotowywanie do sprawdzianów, do egzaminów gimnazjalnych, do matury podstawowej i rozszerzonej, do certyfikatów językowych-dostosuję się do wymaga? poszczególnych uczniów). Duży nacisk kładę na konwersacj? i na poprawn? wymow? (fonetyk?) oraz gramatykę, słownictwo i pisanie. Pomogę również studentom anglistyki w nauce praktycznego języka do poziomu bieg?ego (C2-proficiency). Zapraszam wszystkich chętnych do bezstresowej nauki angielskiego w miłej atmosferze. Materiały do nauki zapewniam ja. Cena do uzgodnienia. Miejsce nauki również do uzgodnienia. Przyjm? ponadto złecenia tłumaczeń z języka angielskiego na polski bądź z języka polskiego na angielski. Zapraszam serdecznie od września do sięrpnia.