Dawid daje korepetycje z języka angielskiego w Sosnowcu


Sosnowiec: język angielski

Witam,
nazywam się Dawid i jestem korepetytorem języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Sosnowcu (województwo śląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 40 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Magister filologii angielskiej Uniwersytetu Śląskiego udzieli korepetycji na każdym poziomie zaawansowania. Oferuję własne materiały, zró?nicowane i dopasowane do potrzeb ucznia oraz ciekawe zajęcia, dostosowane do indywidualnych oczekiwań (przygotowanie do matury oraz innych egzaminów, nauką od podstaw, lub pomoc w bieżącej nauce języka). Gwarantuję elastyczne terminy zajęć i profesjonalne podejście do nauczania. W ofercie także tłumaczenia. Mam za sobą praktyki w szkole podstawowej oraz liceum, jak również pracę w szkole językowej.

Następna oferta

Poprzednia oferta