Jagoda daje korepetycje z języka angielskiego w Lublinie


Lublin: język angielski

Witam,
nazywam się Jagoda i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Lublinie (województwo lubelskie), a dokładnie: Lublin, O? Botanik, ul Willowa. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Tlen: mertille@tlen.pl
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Absolwentka Filologii Angielskiej udzieli korepetycji na poziomie podstawowym, średnio- zaawansowanym oraz zaawansowanym. Zapewniam materiały oraz miłą i przyjemn? atmosferę motywującą do nauki. OFERUJĘ: efektywn? nauką języka połączon? z konwersacjami przygotowanie do MATURY (podstawowej oraz rozszerzonej) przygotowanie do EGZAMINU GIMNAZJALNEGO przygotowanie do egzaminów międzynarodowych m.in. FCE, City & Guilds, TELC poszerzanie wiedzy z języka ogólnego jak i biznesowego tel.880 854 752

Następna oferta

Poprzednia oferta