Sandra daje korepetycje z języka angielskiego w Tychach


Tychy: język angielski

Witam,
nazywam się Sandra i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Tychach (województwo śląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Cześć, mam na imię Sandra. Chętnie udzielę korepetycji z języka angielskiego wszystkim zainteresowanym. Sama tego języka uczę się już od przedszkoła. Na chwil? obecn? posiadam certyfikat FCE. Swój program nauczania, który dostosowuję do potrzeb i ?ycze? ucznia kieruję w szczególności do dzieci szkół podstawowych oraz młodzieży szkół gimnazjalnych. Podczas lekcji doskonalimy wszystkie pi?? zdolno?ci językowych (pisanie, mówienie, poprawne stosowanie zasad gramatycznych, rozumienie ze s?uchu i wzbogacanie słownictwa). Posiadam już spore doświadczenie jako korepetytorka, mam własne materiały. Gwarantuję otwart? i przyjazną atmosferę oraz indywidualne podejście do każdego ucznia.

Następna oferta

Poprzednia oferta