Łukasz daje korepetycje z matematyki we Wrocławiu


Wrocław: matematyka

Witam,
nazywam się Łukasz i jestem korepetytorem matematyki. Korepetycji udzielam we Wrocławiu (województwo dolnośląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z matematyki.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 50 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Witam! Jestem doktorantem Matematyki. Udzialem korepetycji od 9 lat z bardzo dobrymi wynikami. Zajęcia odbywają się u ucznia, bądź u mnie. Pierwsza lekcja jest darmowa i s?u?y za rozpoznanie na jakim poziomie jest ucze?. Na następne zajęcia przychodzę z wlasnymi materialami przygotowanymi pod kątem indywidualnych potrzeb ucznia. Istnieje możliwość przeprowadzenia zajęć grupowych - max. 3 osoby. Zakres nauczania: wszystkie poziomy. Specjalny program przygotowan do matury. Cennik: 1 osoba - 50 zł/60 min; 2 osoby - 70 zł/60 min; 3 osoby - 80 zł/60 min. Zapraszam wszystkich chcących poprawić swoje wyniki z Matematyki. Dane kontaktowe: tel. 660 536 993 gg: 8423343

Następna oferta

Poprzednia oferta