Monika daje korepetycje z języka angielskiego w miejscowości Kielce - centrum


Kielce - centrum: język angielski

Witam,
nazywam się Monika i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w miejscowości Kielce - centrum (województwo świętokrzyskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 40 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Doświadczony lektor języka angielskiego udzieli korepetycji. Posiadam tytuł magistra filologii angielskiej oraz presti?owy certyfikat CELTA - uprawniaj?cy do nauczania języka angielskiego na całym ?więcie. Moimi atutami jest również doświadczenie w nauczaniu na różnych poziomach w szkołach językowych oraz lekcjach prywatnych. Zapraszam młodzież i dorosłych na kursy przygotowujące do matury (poziom podstawowy, rozszerzony), korepetycje dla osób dorosłych, przygotowywanie do wyjazdów za granicą, konwersacje, przygotowanie do studiów filologicznych. Profesjonalne materiały i dojazd w cenie lekcji. Gwarantuje efektywność nauczania i miłą atmosferę podczas zajęć. Serdecznie zapraszam!