Adrian daje korepetycje z języka niemieckiego w Warszawie


Warszawa: język niemiecki

Witam,
nazywam się Adrian i jestem korepetytorem języka niemieckiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka niemieckiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 35 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Stypendysta programu Erasmus w Ludwig-Maximilians-Universität w Monachium, student trzeciego roku Finansów i Rachunkowo?ci na Uniwersytecie Warszawskim zaprasza wszystkich chcących polepszyć swoje umiejętności językowe na korepetycje z języka niemieckiego od poziomu początkującego do poziomu B2 włącznie. Zapraszam również osoby, które przygotowuję się do matury lub innych certyfikatów do poziomu B2. Oferuję pomoc w rozwiązywaniu pracy domowej itp. Pasjonuj? się językiem niemieckim, więc staram się tłumaczyć zagadnienia w ciekawy sposób. Szczególnie lubię prowadzić konwersacje, jednak trenuj? z uczniem wszystkie obszary językowe. Proponuję lekcje w trybie dwugodzinnym w cenie 60 zł/120 min, lub godzinnym 35 zł/60 min Posiadam roczne doświadczenie w nauczaniu młodzieży ze szkół średnich i gimnazjów. Posiadam certyfikat bieg?o?ci językowej UW równowa?ny z Goethe Zertifikat B2

Następna oferta

Poprzednia oferta