Paulina Marcinkowska daje korepetycje z języka angielskiego w Poznaniu


Poznań: język angielski

Witam,
nazywam się Paulina Marcinkowska i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Poznaniu (województwo wielkopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Witam. Jestem studentką UAMu (kierunek pedagogika). Proponuje atrakcyjna forme nauki języka angielskiego, zapewniam przygotowanie do matury, korepetycje na poziomie liceum, gimnazjum i szkoły podstawowej. Zapraszam również dorosłe osoby, które chcą od?wieśy? wiadomości lub rozpoczł? przygod? z j. angielskim. Gwarantuje liczne konwersacje, prezentacje metod szybkiej nauki, repretytorium z gramatyki. Dzi?ki licznym wyjazdom i utrzymywaniu międzynarodowych przyjaźni posiadam sta?y kontakt z "żywym" językiem, ponad to od dziecka mam styczno?? z tym językiem, dzięki czemu z sukcesem naucze ci? mówię, rozumie? i pisac po angielsku. Pierwsza lekcja gratis! Jeżeli masz pytania lub chcesz skorzystac z oferty proszę o kontakt.

Następna oferta

Poprzednia oferta