Marzena daje korepetycje z języka polskiego w Katowicach


Katowice: język polski

Witam,
nazywam się Marzena i jestem korepetytorką języka polskiego. Korepetycji udzielam w Katowicach (województwo śląskie), a dokładnie: Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Będzin. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie liceum. Przygotowuję również uczniów do matury.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 60 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem nauczycielem z pasji i powo?ania, pracuję od 27 lat w zawodzie. Od 15 lat prowadzę też indywidualne i zbiorowe zajęcia przygotowujące do matury. Prowadzone przeze mnie zajęcia, są ciekawym doświadczeniem i atrakcyjn? wycieczk? po meandrach literatury. Pracuję nad odkrywaniem i wzmacnianiem wiary ucznia w swoje możliwości. Moje lekcje to psychologiczna gra w odkrywaniu literatury i siebie. Uczę humanistycznej wra?liwo?ci. Swoje lekcje polecam uczniom ambitnym, którzy chcą dobrze zda? maturę, uczniom zdajęcym przedmiot na poziomie rozszerzonym. Gwarantuję wysoki poziom wyniku maturalnego. Jestem czynnym egzaminatorem. Szczegóły pod nr telefonu:504920732

Następna oferta

Poprzednia oferta