Dagmara daje korepetycje z języka francuskiego w Zabrzu


Zabrze: język francuski

Witam,
nazywam się Dagmara i jestem korepetytorką języka francuskiego. Korepetycji udzielam w Zabrzu (województwo śląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka francuskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Witam! Magister filologii romańskiej z 5-cio letnim doświadczeniem w nauczaniu języka francuskiego oferuje nauką w miłej, bezstresowej atmosferze. Przygotowanie do matury, egzaminu gimnazjalnego, DELF, konwersacje, a także standardowe nauczanie dla osób chcących Poznań język francuski lub mających problemy ze zrozumieniem tego języka. Oferuję także nauczanie języka dzieci od 3-ego roku życia (aktualnie jestem studentką III roku Pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej, co dodatkowo pomaga mi w pracy). Nauka z dziećmi w przyjaznym dla nich ?rodowisku przez zabaw?, z wykorzystaniem piosenek, wyliczanek, pomocy wizualnych oraz wszelkiego rodzaju materiałów plastycznych ułatwiaj?cych przyswajanie języka obcego. Zajęcia u lektora lub w domu klienta. Serdecznie zapraszam- Dagmara. tel. 530 186 006 e-mail: bisc@wp.pl

Następna oferta