Agnieszka Górzyńska daje korepetycje z języka angielskiego w Gdańsku


Gdańsk: język angielski

Witam,
nazywam się Agnieszka Górzyńska i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Gdańsku (województwo pomorskie), a dokładnie: Gdańsk (Centrum, Wrzeszcz, Zaspa, Przymorze, Żabianka, Morena, Matemblewo), Sopot, Pruszcz Gdański i okolice (Rusocin, Żukczyn, Cieplewo, Ł?gowo, Różyny). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz piątku, soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAK×××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Studentka anglistyki udzieli korepetycji. Nadrabianie materiału, przygotowanie do egzaminów/testów/sprawdzianów, wybieganie z materiałem na przód, pomoc w odrabianiu zadań domowych, utrwalanie materiału, konwersacje. Oferuję dojazd do ucznia do domu. Lokalizacja: Gdańsk (Centrum, Wrzeszcz, Zaspa, Przymorze, Żabianka, Morena, Matemblewo), Sopot, Pruszcz Gdański i okolice (Rusocin, Żukczyn, Cieplewo, Ł?gowo, Ró?yny) Godziny do ustalenia. Tel. 508 869 947 E-mail: gorzynska.agnieszka@gmail.com Posiadam dwuletnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego, świetnie dogaduje się z uczniami, potrafię dostosowa? sposób przekazywania wiedzy do wieku ucznia.

Następna oferta

Poprzednia oferta