Ewa daje korepetycje z języka francuskiego w Rzeszowie


Rzeszów: język francuski

Witam,
nazywam się Ewa i jestem korepetytorką języka francuskiego. Korepetycji udzielam w Rzeszowie (województwo podkarpackie), a dokładnie: osiedle Pobitno. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 35 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Bonjour:-) Językiem francuskim zajmuję się 11 lat- nauka w szkole średniej, matura, lektorat na studiach humanistycznych, udzielanie korepetycji. Zapraszam do wspólnej nauki od podstaw, uzupełnienia wiedzy z gramatyki, konwersacji, poszerzenia znajomości języka, np. przez czytanie francuskich tekstów literackich- bajek, poezji, powieści. Ofert? kieruję do osób w każdym wieku (od przedszkołaków po osoby starsze). Oferuję ciekawe materiały dydaktyczne i dogodne godziny nauki. Serdecznie zapraszam. Au revoir!

Następna oferta