Przemek daje korepetycje z chemii we Wrocławiu


Wrocław: chemia

Witam,
nazywam się Przemek i jestem korepetytorem chemii. Korepetycji udzielam we Wrocławiu (województwo dolnośląskie), a dokładnie: dowolne. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z chemii.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć)
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××TAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Ukończyłem Akademię Medyczną, jestem mgr farmacji. Mam 8-letnie doświadczenie dydaktyczne (pomagałem kolegom już w podstawówce). Ogłoszenie swoje kieruję głównie do licealistów i gimnazjalistów, którzy chcieliby poprawić swoje osiągnięcia w chemii. Znam najczęstsze problemy w nauce przedmiotu, z jakimi borykają się uczniowie i mam skuteczne sposoby na ich rozwiązywanie! Cena: 30 zł za 60 min. Myślę, że warto dać taką kwotę za korzystne przejście chemii:-) Lekcje u mnie lub u ucznia.

Następna oferta

Poprzednia oferta