Michał daje korepetycje z matematyki w Warszawie


Warszawa: matematyka

Witam,
nazywam się Michał i jestem korepetytorem matematyki. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z matematyki.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 45 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz piątku, soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAK×××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Jestem absolwentem Informatyki, Wydziału Elektrycznego, Politechniki Warszawskiej. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w udzielani korepetycji z matematyki na różnym poziomie. Do każdych zajęć podchodzę w sposób inywidualny. Staram się, aby ucze?/uczennica zrozumieli zasady rozwiązywania zadań i nauczyli się logicznego myślenia. Rozwi?zuj? i tłumacze zadania z bieżącego materiału realizowanego w szkole, jak również zadania przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego oraz maturalnego. Do lekcji podchodzę z nale?yt? staranno?ci? i uczciwo?ci?. Swoj? wiedzę przedstawiam cierpliwie, prosto i zrozumiale. Pracowałem z uczniami ze szkoły podstawowej, gimnazjalistami oraz z licealistami (pomoc w trakcie roku szkolnego oraz podczas przygotować do matury, a także wakacyjna pomoc w przygotowaniu do egzaminów poprawkowych). Zdawalno?? egzaminów 100%. Dojazd do ucznia/uczennicy na terenie Warszawy GRATIS.

Następna oferta

Poprzednia oferta