Michalina daje korepetycje z języka rosyjskiego w Gdańsku


Gdańsk: język rosyjski

Witam,
nazywam się Michalina i jestem korepetytorką języka rosyjskiego. Korepetycji udzielam w Gdańsku (województwo pomorskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka rosyjskiego.
Lekcji udzielam Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, soboty i niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Chcesz nauczyć się języka rosyjskiego? :) Nic trudnego! Oferuję: konwersacje, tłumaczenia, pomoc w przygotowaniu do matury i egzaminów, przepisywanie prac. Prowadzę również zajęcia z języka biznesu (Certyfikat zrobiony w Instytucie Puszkina w Moskwie). - Zajęcia prowadzone są w przyjaznej atmosferze, - indywidualne podejście do każdego ucznia przy wykorzystaniu efektywnych metod nauczania - Posiadam ciekawe materiały dydaktyczne. Cena do uzgodnienia. Możliwość dojazdu do ucznia. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt. Zapraszam serdecznie!

Następna oferta

Poprzednia oferta