Monika daje korepetycje z języka angielskiego w Bydgoszczy


Bydgoszcz: język angielski

Witam,
nazywam się Monika i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Bydgoszczy (województwo kujawsko-pomorskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 40 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem magistrem filologii angielskiej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz absolwentką Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Bydgoszczy. Posiadam 10-letnie doświadczenie w nauczaniu dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Udzielam korepetycji na wszystkich poziomach zaawansowania. Skutecznie przygotuję do matury, egzaminu gimnazjalnego oraz innych egzaminów. Zapewniam materiały w cenie lekcji. Materiały dobieram indywidualnie do każdego ucznia. Serdecznie zapraszam. See you :)

Następna oferta

Poprzednia oferta