Wojtek daje korepetycje z języka angielskiego w Gdańsku


Gdańsk: język angielski

Witam,
nazywam się Wojtek i jestem korepetytorem języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Gdańsku (województwo pomorskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz piątku, soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAK×××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Student anglistyki o specjalizacji nauczycielskiej. Doświadczenie z dziećmi. Specjalizujęcy się w kursach dla osób wybieraj?cych się do krajów angloj?zycznych w celach zarobkowych lub zamieszkania na stałe a także w nauczaniu języka "od początku". Kursy do egzaminu gimnazjalnego, maturalnego, certyfikatów itd. Pomoc w wszystkich aspektach związanych z językiem. Zajęcia indywidualne u ucznia. Ceny od 30 zł za 60 minut. Wieloletnie doświadczenie, wielu zadowolonych klientów. W przypadku pytań, proszę o kontakt 518105540 quisques@10g.pl

Następna oferta

Poprzednia oferta