Ania daje korepetycje z języka angielskiego w Olsztynie


Olsztyn: język angielski

Witam,
nazywam się Ania i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Olsztynie (województwo warmińsko-mazurskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena do uzgodnienia, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, soboty i niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Studentka studiów magisterskich na kierunku filologia angielska (posiadam licencjat) z doświadczeniem i przygotowaniem pedagogicznym udzieli korepetycji z języka angielskiego przedszkołakom, uczniom szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół średnich. Zapewniam miłą atmosferę na zajęciach oraz własne materiały dydaktyczne. Cena do uzgodnienia. Serdecznie zapraszam! :) Ania

Następna oferta

Poprzednia oferta