MARTA daje korepetycje z języka angielskiego w Gdańsku


Gdańsk: język angielski

Witam,
nazywam się MARTA i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Gdańsku (województwo pomorskie), a dokładnie: SOPOT. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

KOREPETYCJE Z JĘZ. ANGIELSKIEGO i GEOGRAFII - 30 zł/h!! Chętnie udzielę korepetycji dla uczniów ze szkoły podstawowej, gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej z następujących przedmiotów: *j?z. angielski- poziom podstawowy i średniozaawansowany, *geografia- poziom podstawowy i rozszerzony. Przygotowanie do egzaminu: *po szkole podstawowej, *gimnazjalnego, *maturalnego. Pomoc w pracach domowych, pisemnych. Korepetycje u ucznia - 30 zł/h!! Jestem studentką IV roku Geografii ze specjalizacj? nauczycielsk? na Uniwersytecie Gdańskim. Doświadczenie: *praktyki w gimnazjum- studentka IV roku Geografii ze specjalizacj? nauczycielsk? na Uniwersytecie Gdańskim *2 lata doświadczenia w udzielaniu korepetycji Certyfikaty: *kurs pedagogiczny (specjalizacja nauczycielska)- w trakcie nauki (IV rok)

Następna oferta

Poprzednia oferta