Krzysiek daje korepetycje z języka angielskiego w Olsztynie


Olsztyn: język angielski

Witam,
nazywam się Krzysiek i jestem korepetytorem języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Olsztynie (województwo warmińsko-mazurskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 20 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Twoje dziecko potrzebuje pomocy w nauce języka angielskiego (szkoła podstawowa i gimnazjum)? Daj znać - pierwsza lekcja za darmo! Miejsce korepetycji do ustalenia. Zadzwoń 508-202-335 Ponadto pomogę jeśli piszesz pracę dyplomow? i potrzebujesz angielskiej wersji strony tytułowej, spisu tre?ci lub streszczenia, potrzebujesz tłumaczenia na język angielski jakiego? zwyk?ego tekstu lub pracy zaliczeniowej.

Następna oferta

Poprzednia oferta