Bożena Zawisza daje korepetycje z języka angielskiego w Tychach


Tychy: język angielski

Witam,
nazywam się Bożena Zawisza i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Tychach (województwo śląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 35 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem absolwentką filologii angielskiej. Posiadam przygotowanie metodyczne. Prowadzę zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Pomagam w trudnościach szkolnych, przygotowuję do egzaminów między innymi gimnazjalnego i maturalnego. Prowadzę zajęcia z języka specjalistycznego, m.in. biznes, polityka, administracja oraz konwersacje. Każdego ucznia traktuję indywidualnie, dopasowuj?c tematyk? i formę zajęć do możliwości i zainteresowań uczniów.

Następna oferta

Poprzednia oferta