Krzysztof Kwiatkowski daje korepetycje z języka angielskiego w Piasecznie


Piaseczno: język angielski

Witam,
nazywam się Krzysztof Kwiatkowski i jestem korepetytorem języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Piasecznie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Student Akademii Teatralnej. Jestem absolwentem St. Pauls British International School oraz Prywatnego Liceum Nr. 1 z Oddzia?ami Dwujęzycznymi w Piasecznie. Posiadam dyplom Cambridge ESOL - FCE z wynikiem A (w polskiej skali - 6). Wierzł, że nauka języka powinna ??czy? przyjemne z po?ytecznym. Zapewniam lekcje w miłej atmosferze. Przygotowuję do Egzaminów British Council (KET, PET, FCE) oraz do matury. Zapraszam!

Następna oferta

Poprzednia oferta