Joasia daje korepetycje z języka angielskiego w miejscowości RACIBÓRZ


RACIBÓRZ: język angielski

Witam,
nazywam się Joasia i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w miejscowości RACIBÓRZ (województwo śląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Magister Filologii Angielskiej, czynna, doświadczona nauczycielka akademicka, udziela korepetycji na wszystkich poziomach nauczania, dla dzieci młodzieży oraz dorosłych. Przygotowuję indywidualny program dla każdego ucznia dostosowany do jego wieku, charakteru, możliwości percepcyjnych oraz celu językowego. Dysponuje bogatymi materiałami dydaktycznymi, zajęcia prowadzę indywidualnie bądź na ?yczenie w grupach 2-3 osobowych. Skupiam się na 4 sprawno?ciach językowych: speaking, listening, use of English oraz writing. Zakres prowadzonych zajęć: ** Szkoła Podstawowa ** Gimnazjum ** Przygotowanie do Egzaminu Gimnazjalnego z Języka Obcego ** Szkoła Średnia ** Przygotowanie do Egzaminu Maturalnego - poziom podstawowy i rozszerzony ** Konwersacje ** Lekcje komunikacyjne i Social English przygotowujące do wyjazdu za granicą, ** Business English, ** Pomoc w zakresie przedmiotów kierunkowych na filologii angielskiej - 40 zł/60 min. Tłumaczenia pisemne nieprzysi?g?e i ustne konsekutywne lub symultaniczne. Zapraszam serdecznie, telefon kontaktowy: 510656955