Blanka daje korepetycje z języka angielskiego w Krakowie


Kraków: język angielski

Witam,
nazywam się Blanka i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Krakowie (województwo małopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 40 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

M?oda nauczycielka z doświadczeniem (aktualnie gimnazjum i szkoła językowa) udzieli fachowej i rzetelnej pomocy w przygotowaniach do egzaminu gimnazjalnego, matury, egzaminów FCE, CAE oraz wstępnych. Również przygotuję do rozmowy o pracę w języku angielskim. Na zajęciach zapewniam dużą ilość materiałów w tym multimedialne (listeningi, filmiki). Okre?lenie poziomu na pierwszych, darmowych zajęciach. Indywidualny dobór metod nauczania! 40 zł/60 min Tel: 888-077-248

Następna oferta

Poprzednia oferta